Пошук по сайту

АНОНС: Безпековий Марафон 2020

Інститут миру і порозуміння запрошує вас до участі у Безпековому Марафоні 2020, який організовується за підтримки Міжнародний фонд “Відродження” в рамках проекту «Безпечна громада. Розвиток потенціалу стейкхолдерів».
Формат: 5 днів дискусій, вебінарів, воркшопів, роботи в малих групах.
Мета заходу: аналіз досвіду та визначення трендів розвитку безпеки в громаді з урахуванням актуальних викликів сьогодення, зокрема пандемії COVID-19.

Тематика:
трансформація архітектури безпеки

бізнес під час, на виході та в очікуванні нового карантину

досвід карантину у громадах та протидія COVID

короткий огляд практичних інструментів для побудови

безпеки в громаді

безпекові виклики, пов’язані з децентралізацією, карантином
та виборами

безпека як функція муніципальних органів влади

наскільки медична сфера була готова до викликів пандемії?

чи існують універсальні протоколи дії медиків під час COVID?

уроки взаємодія поліції з іншими суб’єктами місцевої влади у
період пандемії

дотримання прав людини під час карантину

що більш загрозливе для безпеки – вірус чи спровокована ним дезінформація?

Анонс_Безпековий марафон 2020

COVID. ГРОМАДА. БЕЗПЕКА. ЩО ПЕРЕВАЖИТЬ В ГРОМАДІ: ЗАГРОЗИ ЧИ МОЖЛИВОСТІ?Запрошуємо Вас поміркувати над цим та іншими питаннями разом із нами на Безпековому марафоні 2020, який відбудеться з 15 по 19 червня у Києві.Безпековий марафон 2020 – це серія відкритих, напіввідкритих та закритих онлайн заходів: експертні дискусії, вебінари, воркшопи, робота в малих групах, – які проходитимуть впродовж 5 робочих днів та будуть об’єднані загальним контекстом. Мета марафону: аналіз досвіду та визначення трендів розвитку безпеки в громаді з урахуванням актуальних викликів сьогодення, зокрема пандемії COVID-19.Для кого цей марафон ❓Для представників органів місцевого самоврядування, поліції, представників громадського сектору та всіх активних жителів територіальних громад з усієї України, які прагнуть розвивати свої громади у сфері безпеки.13 спікерів у 5-ти публічних заходах.✅ Перша відкрита публічна експертна дискусія «Візія майбутнього. Трансформація концепту безпеки з огляду на актуальні виклики» – вже 15 червня з 10:30 до 12:30 ❗Запрошені експерти:🔸 Роман Романов, директор програми «Права людини і правосуддя» МФ «Відродження» 🔸 Степан Махсма, секретар Маріупольської міської ради🔸 Володимир Лободін, директор ТРЦ “Мануфактура”, засновник ГО “Інститут розвитку міста Суми” (уточнюється)🔸 Роман Коваль, голова Правління ГО «Інститут миру і порозуміння»🔸 Світлана Шліпченко, директор Центру Урбаністичних студій Ключові напрями дискусії:🔹 загальні виклики у сфері безпеки, які актуалізувались кризою та карантином;🔹 трансформація архітектури безпеки в умовах глобальних викликів;🔹 чи варто очікувати «капсулізації» громад у зв’язку з новими безпековими викликами?🔹 бізнес під час, на виході з та в очікуванні нового карантину.🔖 Реєструйся на сайті, бери участь онлайн та постав своє запитання спікерам: https://marafon.cop.org.ua/ Участь у всіх відкритих заходах марафону є безкоштовною.Марафон організований ГО "Інститут миру і порозуміння" (ІМіП) за підтримки Міжнародний фонд "Відродження"/

Опубліковано Інститут миру і порозуміння Середа, 10 червня 2020 р.

 

 

Більше інформації про марафон та реєстрація на сайті: https://marafon.cop.org.ua/

 

#безпекагромад

Уляна Шадська, Керівниця програм "Безпека громад" та "Право на приватність"

Анастасія Апетик, Експертка програми "Безпека громад", юристка