Пошук по сайту

Оголошення про проведення конкурсних торгів

Громадська організація “Експертний центр з прав людини” (далі – «Організатор») оголошує конкурсні торги на закупівлю Комп’ютерної та офісної техніки.

Джерело фінансування закупівлі:

Дана закупівля необхідна для забезпечення повноцінних та якісних громадських та громадсько-парламентських розслідувань порушень прав людини в діяльності органів правопорядку та належної роботи інформаційного  менеджера в рамках реалізації проекту “Підвищення потенціалу офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у сфері протидії порушенням прав людини в діяльності органів правопорядку”, угода № GA-HR4U-2019-1-6, від 18.06.2019, що фінансується Програмою розвитку ООН в Україні.

Опис позицій до закупівлі товарів / технічне завдання для робіт та послуг

 

Термін постачання товарів: 23 вересня 2019 року

Критерії оцінювання пропозицій:

 • Зміст та комплексність документів;
 • Повнота та якість поданої пропозиції;
 • Вигідна цінова пропозиція, що відповідає технічним специфікаціям, реалістичні та конкурентоспроможні розцінки.

 

Склад тендерної пропозиції:

 1. Тендерна пропозиція у формі рахунку-фактури, пропозиції, прайс-листа, офіційного листа, тощо;
 2. Документи, які підтверджують відповідність технічним та кваліфікаційним вимогам (див. таблиці вище);
 3. Цінова пропозиція повинна бути фіксованою ціною у гривнях.
 4. Також, просимо додати до Вашої тендерної пропозиції будь-які інші документи, що, на Вашу думку, можуть бути корисними для оцінки пропозиції (наприклад, рекомендаційні листи, тощо).

 

Посадові особи Організатора, уповноважені здійснювати зв’язок з учасниками:
Клюга Анастасія Ярославівна
, громадська організація “Експертний центр з прав людини”, м. Київ, вул. І. Мазепи 3, оф. 170, тел. +38 095 333 8012, е-mail: experthrcenter@gmail.com.

 

Правила оформлення тендерної пропозиції учасника:

 1. Учасники мають подавати пропозиції у письмовому вигляді особисто або поштою, на електронну адресу experthrcenter@gmail.com. У рядку “Тема” електронного повідомлення потрібно зазначити “Пропозиція на тендер по закупівлі комп’ютерної та офісної техніки”.

 

 1. Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.

 

 1. Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй тендерній пропозиції несе учасник.

 

 1. Письмова тендерна пропозиція має бути поміщеною у конверт формату А4, який на лініях склеювання має бути промаркований печаткою учасника у декількох місцях, аби виключити можливість несанкціонованого ознайомлення із вмістом конверту до настання дати розкриття організацією тендерних пропозицій.

 

 1. У разі, якщо тендерна пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну приймання тендерних пропозицій, то конверт з такою тендерною пропозицією не розкривається і повертається організацією на адресу відправника.

 

 1. До участі у оцінці тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього Оголошення.

 

Тендерні пропозиції приймаються за адресою: Україна, 01010 місто Київ, вул. Мазепи буд. 3, офіс. 170.
Пропозиції, що подаються учасниками особисто, приймаються у пн-пт з 10: 00 до  17:00 за київським часом.
Ектронна адреса: experthrcenter@gmail.com

 

Кінцевий термін приймання тендерних пропозицій: 17 вересня 2019 року, до 17:00 за київським часом.

 

Методика обрання переможця конкурсних торгів:

Спочатку серед поданих тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі від Організатора відбираються пропозиції, які відповідають технічним, кваліфікаційним та іншим вимогам до предмета закупівлі та постачальника, які містяться у цьому Оголошенні. З відібраних тендерних пропозицій Комітетом обирається тендерна пропозиція з найнижчою ціною. Учасник, який подав таку тендерну пропозицію, оголошується переможцем конкурсних торгів.

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться протягом 3 (трьох) днів з дати відкриття тендерних пропозицій. Результати процедури закупівлі буде повідомлено всім учасника не пізніше 3 (трьох) днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надсилання відповідних повідомлень всім учасникам конкурсних торгів звичайною або електронною поштою.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Віктор Чупров, Виконавчий директор ЕЦПЛ

Олег Боднар, проектний менеджер, юрист, Проектний менеджер, юрист

0