Пошук по сайту

Діалог безпеки: аналітичні висновки для прийняття стратегічних рішень

Що ховається за гаслами на кшталт «хочемо жити за стандартами сommunity policing, як у Канаді» або «хочемо жити комфортно, як у Швеції»?

Над стратегіями розвитку успішних громад у всіх країнах працюють робочі групи, які включають представників різних професій. Наприклад, у Стокгольмі є фахівець, без врахування думки якого в місті не приймається жодного рішення щодо будування чи створення тимчасових об’єктів. Ця особа контролює, наскільки «людиноцентричні» такі проєкти.

Якщо ж говорити про Україну, то дизайн програм із розвитку громадської безпеки залежить від численної кількості факторів, і щоби запроваджувати далекоглядні зміни, експерти ініціюють поетапні рішення та залучають до взаємодії фахівців різних галузей, від роботи яких може залежати спільне благополуччя.

Саме так формуються пропозиції учасників і партнерів ініціативи «Ефективна співпраця громадянського суспільства з безпековими службами в Україні».

Після обговорень ключових питань безпеки на останніх засіданнях регіональних платформ «Діалогу безпеки» було підготовлено розгорнутий аналітичний лист до Міністерства охорони здоров’я України для врахування інформації, доведення до управлінь та департаментів охорони здоров’я в областях і прийняття конструктивних рішень.

Також направлено лист Голові Національної поліції України Ігорю Клименко та Т. В. О. Начальника Військової служби правопорядку в Збройних Силах України Володимиру Гуцолу.

Відстежуємо подальші дії, щоби повідомити читачів про стан справ.

 

Більше інформації про ініціативу — на сайті  “Діалог безпеки”: https://www.dialohbezpeky.org/

 

Партнери ініціативи «Ефективна співпраця громадянського суспільства з безпековими службами в Україні»:

Freedom House Ukraine

Експертний центр з прав людини

Восток SOS

Український інститут з прав людини

 

#діалогбезпеки #регіональніплатформи #цивільнийконтроль #ЕЦПЛ