Пошук по сайту

Партнери про ЕЦПЛ

ОКСАНА ГОРБУНОВА, заступниця координатора програм із протидії торгівлі людьми Представництва МОМ в Україні:
«Представництво МОМ в Україні високо цінує експертний супровід заходів, що відбуваються в контексті програмної діяльності з протидії торгівлі людьми та спрямовані на протидію злочинам, які пов’язані з порушенням базових принципів прав людини. Експертиза ЕЦПЛ у сфері кримінальної юстиції доповнює роботу нашої команди як у теоретичних, так і в практичних питаннях, що сприяє спільним зусиллям на шляху відновлення прав людини. Дякуємо за співпрацю та сподіваємось на подальшу роботу в цьому напрямку!»

МИКОЛА СІОМА, директор Всеукраїнської благодійної організації «Українська фундація правової допомоги»:
«Співпраця Української фундації правової допомоги з провідним національним аналітичним центром – Експертним центром з прав людини – є корисною для суспільства з міркувань ефективності забезпечення доступу до правосуддя та збереження прав людини в Україні. Спільно з ЕЦПЛ ми досліджуємо українське законодавство, розробляємо практичні моделі ефективного забезпечення прав людини та впроваджуємо їх у системну роботу органів влади. Експерти ЕЦПЛ якнайкраще розуміються на проблемах українського законодавства і пропонують дієві ефективні рішення для його удосконалення».

ОЛЕСЯ ОТРАДНОВА, д.ю.н., заступниця декана юридичного факультету, професорка кафедри цивільного права Київського національного університету імені Тараса Шевченка:
«Експерт ЕЦПЛ Андрій Орлеан запропонував студентам магістратури спеціальності «Кримінальне судочинство» зануритися у ситуацію затримання та подивитися на права кожного учасника. Моделювання, а потім обговорення кейсів – це те, що потрібно молоді для практичного застосування отриманих в університеті знань».

МЕТЬЮ ШААФ, директор Freedom House Украина:
«Благодаря сотрудничеству с ЕЦПЛ в 2019, мы достигли значительных успехов в сфере участия украинцев в процессах контроля за силовыми структурами, которые должны обеспечивать безопасность и надлежащие условия для реализации прав человека. И наше сотрудничество с ЕЦПЛ продолжится для усиления институтов демократии в Украине».

CLAUDIA LUPEA, Police and Security Forces Delegate, International Committee of the Red Cross (ICRC), Delegation in Ukraine:
«The International Committee of the Red Cross greatly appreciates your ongoing support in meeting our mission in Ukraine. Your contribution to Expert Meetings allowed representatives of the National Police Human Rights Department, State Security Service of Ukraine, General Prosecutor’s office, NGO’s, state agencies dealing with protection of human rights, as well as scholars, to identify challenges in the process of arrest and find optimal long-term solutions».

ДМИТРО ТЕПЕРІК, виконавчий директор International Centre for Defence and Security (ICDS), Естонія, керівник програми Resilient Ukraine:
«Мені сподобалось працювати з експертами ЕЦПЛ, які є надійними колегами та проникливими експертами з питань інформаційної безпеки. Їхній досвід та навички дослідницької роботи є великою користю для нашої команди. Як керівник програми, ціную їхній вагомий внесок у наше аналітичне дослідження щодо критичних прогалин у комунікаційній, інформаційній та кібербезпеці в Україні».

СОФІЯ ГОЛОТА, менеджерка ініціативи з розвитку аналітичних центрів міжнародного фонду «Відродження»:
«Експертний центр з прав людини – це динамічна та професійна команда фахових експертів. Організація завжди орієнтована на досягнення конкретних результатів та не боїться експериментувати, зростати та розвиватися».