Пошук по сайту

Оголошення про проведення конкурсних торгів

Громадська організація «Експертний центр з прав людини» оголошує конкурсні торги для пошуку надавачів послуг з організації та проведення «Стратегічного планування розвитку інституту громадських детективів та робочої зустрічі з розроблення інформаційної (комунікаційної) стратегії спільноти громадських детективів» 28—29 лютого 2020 року, Київ.

Джерело фінансування закупівлі:

Дана закупівля необхідна для організації та проведення «Стратегічного планування розвитку інституту громадських детективів та робочої зустрічі з розроблення інформаційної (комунікаційної) стратегії спільноти громадських детективів, у рамках проєкту № 52994 від 27.11.2018 «Розбудова спроможності громад впроваджувати ініціативи щодо захисту наркозалежних осіб та зниження загроз, пов’язаних із вживанням і розповсюдженням наркотиків. Етап 2», що фінансуються Міжнародним фондом «Відродження».

Зацікавлені організації (компанії, ФОП) мусять подати:

  1. Тендерну пропозицію у формі рахунку-фактури, пропозиції, прайс-листа, офіційного листа тощо;
  2. Документи, які підтверджують відповідність технічним та кваліфікаційним вимогам.

Термін подання документів: 22 лютого 2020 року.

З повагою,

Голова Тендерної комісії

ГО «ЕЦПЛ»

 

Організація та проведення «Стратегічного планування розвитку інституту громадських детективів та робочої зустрічі з розроблення інформаційної (комунікаційної) стратегії спільноти громадських детективів» 2829 лютого 2020 року у м. Києві,

в рамках проєкту № 52994 від 27.11.2018 «Розбудова спроможності громад впроваджувати ініціативи щодо захисту наркозалежних осіб та зниження загроз, пов’язаних із вживанням і розповсюдженням наркотиків. Етап 2», що фінансуються Міжнародним фондом «Відродження».

Обґрунтування

Дана закупівля необхідна для проведення стратегічного планування розвитку інституту громадських детективів та робочої зустрічі з розроблення інформаційної (комунікаційної) стратегії спільноти громадських детективів, яка дасть змогу підвищити мотивацію волонтерів до здійснення громадських розслідувань порушень прав вразливих груп населення, а також визначення пріоритетних напрямів подальшого розвитку інституту громадських детективів.

Крім цього, учасники особисто візьмуть участь у визначенні подальшого шляху розвитку інституту громадських детективів, що підвищить їхню прихильність та відповідальність за результати роботи в процесах подальших громадських розслідувань і дасть змогу сформувати у суспільстві дієвий громадський контроль за дотриманням прав і свобод вразливих груп населення.

 

Опис позицій до закупівлі товарів / технічне завдання для робіт та послуг

Назва Кількість Додаткова інформація

(додаткові характеристики/інше)

1 Послуги з організації та проведенню «Стратегічного планування розвитку інституту громадських детективів та робочої зустрічі з розроблення інформаційної (комунікаційної) стратегії спільноти громадських детективів», 28—29 лютого 2020 року в м. Києві. 1  

Харчування учасників — 20 осіб, 2 дні. (Один день: обід 1 шт., вечеря 1 шт., кава паузи — 2 шт. (одна — посилена); другий день: обід 1 шт., кава паузи — 2 шт. (одна — посилена)

Проживання учасників — 20 осіб (1 доба)

Оренда залу та обладнання — 2 дні

 

 

Термін постачання товарів/робіт та послуг: 28—29 лютого 2020 року

 

Вимоги до організації (компанії, ФОП)

Організації (компанії, ФОП), що подають пропозиції, мають дотримуватися таких вимог:

Організації (компанії) (як неприбуткові, так і комерційні) повинні бути зареєстрованими відповідно до законів України на момент оголошення переможця конкурсу.

Фізичні особи-підприємці (ФОП) допускаються до участі в конкурсі.

 

Документи, що вимагаються

Тендерна пропозиція (у формі рахунку-фактури, пропозиції, прайс-листа, офіційного листа тощо) повинна містити таке:

1.Назву організації (компанії, ФОП)

2.Тип організації (компанії)

3.Адресу, телефон/факс, електронну пошту

4.Адресу Інтернет сайту (за наявності).

5.П. І. Б. керівника організації (компанії, ФОП).

6.Індивідуальний податковий номер платника податку (організація (компанія), ФОП).

7.Банківські реквізити рахунку організації (компанії, ФОП).

 

Інші документи:

1.Копія реєстраційного свідоцтва Державного реєстру

2.Копія документу про статус платника податків

Склад тендерної пропозиції:

  1. Тендерна пропозиція (у формі рахунку-фактури, пропозиції, прайс-листа, офіційного листа тощо)
  2. Документи, які підтверджують відповідність технічним та кваліфікаційним вимогам (див. таблиці вище)
  3. Цінова пропозиція повинна мати фіксовану ціну в гривнях
  4. Також просимо додати до Вашої тендерної пропозиції будь-які інші документи, що можуть бути корисними для оцінювання пропозиції (наприклад, рекомендаційні листи тощо).

 

Посадові особи Організатора, уповноважені здійснювати зв’язок з учасниками торгів

Клюга Анастасія Ярославівна, Громадська організація «Експертний центр з прав людини», м. Київ, вул. І. Мазепи 3, оф. 170, тел. +38 095 33 380 12, е-mail: experthrcenter@gmail.com.

 

Правила оформлення тендерної пропозиції учасника:

Учасники мають подавати пропозиції в письмовому вигляді особисто або поштою, на електронну адресу experthrcenter@gmail.com.

У рядку «Тема» електронного повідомлення потрібно зазначити «Пропозиція на тендер з організації та проведення «Стратегічного планування розвитку інституту громадських детективів та робочої зустрічі з розроблення інформаційної (комунікаційної) стратегії спільноти громадських детективів».

 

Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.

Відповідальність за достовірність наданої інформації у своїй тендерній пропозиції несе учасник.

Строк дії тендерної пропозиції становить не менше 5 календарних днів від дати розкриття тендерних пропозицій.

Письмова тендерна пропозиція подається у конверті форматом А4, який на лініях склеювання промаркований печаткою учасника в декількох місцях, аби виключити можливість несанкціонованого ознайомлення з вмістом конверту до настання дати розкриття організацією тендерних пропозицій.

У разі, якщо тендерна пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну приймання тендерних пропозицій, то конверт із такою тендерною пропозицією не розкривається й повертається організацією на адресу відправника.

До процедури оцінювання Тендерною комісією ГО «Експертний центр з прав людини» допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам Запиту на пропозиції.

 

Тендерні пропозиції приймаються за адресою: Україна, індекс 01010, місто Київ, вул. І. Мазепи, буд. 3, оф. 170

Приймання пропозицій, які подаються учасниками особисто, здійснюється протягом робочого тижня з 10 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв. за київським часом.

Електронна адреса: experthrcenter@gmail.com

 

Кінцевий термін приймання тендерних пропозицій від учасників:

«22» лютого 2020 року, до 14 год. 00 хв. за київським часом.

Анастасія Клюга, Проєктна менеджерка, юристка