Пошук по сайту

Перша у 2021 році зустріч учасників “Діалогу безпеки”. Краматорськ

У Краматорську зустрілися представники правоохоронних органів та громадськості Донецької області для розмови на платформі «Діалог безпеки».
Тема зустрічі питання дотримання прав затриманих та працівників органів правопорядку при здійсненні заходів, які передбачають обмеження свободи громадян. Модератори – координатор платформи у Донецькій області Евгений Васильев та координаторка у Луганській області Ирина Ломкова
Основну увагу учасники розмови приділили тому, як сінхронізується постанова Кабмину №1363 про Порядок інформування про факти затримання із законодавством і наголосили на необхідності розроблення спільного міжвідомчого наказу та єдиної форми дій для проведення звірок.
За результатами партнерських зустрічей в кожному пілотному регіоні ініціативи «Діалог безпеки» буде узагальнено список пріоритетів для адвокації нових рішень на державному рівні.

 

Ініціатива «Діалог безпеки» впроваджується Freedom House Ukraine Експертний центр з прав людини Восток SOS Український інститут з прав людини

Управління дотримання прав людини Національної поліції України – УДПЛ
Національна поліція України
Служба безпеки України
Державна прикордонна служба України
Координаційний центр з надання правової допомоги
Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine
Патрульна поліція України
Патрульна Поліція Донецької області
Поліція Донецької області
Краматорський місцевий центр з надання БВПД

#діалогбезпеки #регіональніплатформи #демократичнийцивільнийконтроль

Віктор Чупров, Керівник програми "Права людини в місцях несвободи"

Сергій Іллюк, Експерт