Пошук по сайту

Бачити в особах із наркозалежністю людину, права якої не можна порушувати – новий соціальний ролик

Що необхідно для налагодження сталої системи реагування на порушення прав вразливих груп з боку правоохоронців?

Дивіться соціальний ролик, який ми підготували разом із групою провідних експертів.

У кадрі:

Юрій Бєлоусов, начальник Департаменту протидії порушенням прав людини у правоохоронній та пенітенціарній сферах Офіс Генерального прокурора:
«Дуже важливо, щоби представники прокуратури бачили в особах із наркозалежністю, у першу чергу, людину, права якої не можна порушувати”.

Руслан Горяченко, начальник Управління дотримання прав людини Національної поліції України:
«В Управлінні дотримання прав людини створено новий відділ, який займається системою Сustody records та її впровадженням у підрозділи поліції. Внутрі програми, з якою працює custody-офіцер, відтепер є спеціальний опитувальник для людей із залежностями. Без відповідей на всі запитання, без належної фіксації таких даних людину неможливо помістити в ІТТ».

Aртем Осіпян, національний консультант з психічного здоров’я та наркополітики:
«Має змінитися формат діалогу між державними органами і громадськістю. Нам треба відмовитися від формалізованих зустрічей і почати міркувати пілотними проєктами».

Подивитись ролик можна за цим посиланням:

 

Проєкт “Налагодження сталої системи реагування на порушення прав вразливих груп з боку правоохоронців” впроваджує Експертний центр з прав людини за підтримки програми “Громадське здоров’я” Міжнародний фонд “Відродження”
#вразливігрупи #custodyrecords #громадське_здоров’я #місцянесвободи #громадськідетективи

Продакшн: NadraVision studio