Пошук по сайту

Custody Records у Вікіпедії

Управління дотримання прав людини Національної поліції України оголосило про створення Енциклопедії системи забезпечення прав затриманих Custody Records  (http://www.custodyrecords.com) та запрошує підписатися на ньюзлеттер:
http://www.custodyrecords.com/index.php/Custody_Records_NewsLetter

Відтепер вся інформація, що стосується #CustodyRecords в Україні буде збиратися на цьому ресурсі та доступна для всіх.

Інформація на ресурсі відкрита для поширення та буде корисною тим, хто безпосередньо бере участь у впровадженні Custody Records в Україні, чи буде залученим до її роботи у майбутньому. Звичайно, кожен, кому цікава тема дотримання прав людини, кримінальної юстиції та впровадження технічних рішень для поліпшення роботи таких великих організацій як Національна поліція України, так само вільно можуть знайомитись з матеріалами та ділитися ними. Статті також дублюватимуться англійською мовою.

“Custody Records — це історія, яка почалася з дослідження практик фіксації затримання, згодом — пошуку рішення для України. Це історія про партнерство між державною інституцією та громадськими організаціями для впровадження змін. Так, багато зусиль попереду, з різних сторін. Але поки ми з колегами вирішили зібрати і розмістити весь матеріал цієї історії тут, так що, якщо хтось хоче знати більше — читайте і дивіться,”  — зауважила менеджерка програми “Права людини і правосуддя” МФ “відродження Василина Яворська.

 

ПАРТНЕРИ ПРОЄКТУ:

Національна поліція України
Управління дотримання прав людини Національної поліції України – УДПЛ
Міжнародний фонд “Відродження”
Українська фундація правової допомоги

 

#custodyrecords

Віктор Чупров, Керівник програми "Права людини в місцях несвободи"

Анастасія Апетик, Юристка, експертка з інформаційних прав та цифрової безпеки

Юрій Бєлоусов, кандидат соціологічних наук