Пошук по сайту

Конкурс грантів від Freedom House Ukraine

Конкурс грантів для ініціатив з громадського контролю та встановлення діалогу із силовими структурами від Freedom House Ukraine!
Проєктні пропозиції мають бути сфокусовані на розвитку системи демократичного громадського контролю та співпраці з силовими структурами (МВС, СБУ, МОУ та іншими) для покращення ситуації з правами людини в Україні.
Перевага надаватиметься ініціативам регіонального та місцевого рівня.
Сума кожного гранту — до $16 000

Підтримку отримають ті заявки, які відповідатимуть умовам конкурсу, міститимуть чіткий опис цілей, очікуваних результатів та алгоритму імплементації запропонованих активностей, а також детальний опис бюджету.
Дедлайн: 24 жовтня 2021 року.

Орієнтовний початок проєктної діяльності – січень 2022 року. Проєкти мають бути розраховані на термін від 8-ми до 12-ти місяців.
Детальніше про умови участі, критерії відбору, процес подачі заявки, а також приклади можливих ініціатив: https://bit.ly/3ihnr6W

 

Проєкти стануть частиною ініціативи «Діалог Безпеки», яку впроваджують Експертний центр з прав людини Український інститут з прав людини Восток SOS Юридична сотня Центр Громадянських Свобод Рух Суспільних Ініціатив та Чернігівський громадський комітет захисту прав людини www.protection.org.ua за підтримки Freedom House

Більше інформації про ініціативу — на сайті  “Діалог безпеки”: https://www.dialohbezpeky.org/

Партнери ініціативи «Ефективна співпраця громадянського суспільства з безпековими службами в Україні»:

Freedom House Ukraine

Експертний центр з прав людини

Восток SOS

Український інститут з прав людини

#діалогбезпеки #регіональніплатформи #цивільнийконтроль #ЕЦПЛ