Пошук по сайту

Спільні заходи поліції Луганщини та громадськості для протидії шахрайським злочинам

Об’єднати зусилля поліції Луганщини та громадськості задля життя у безпечній громаді – таким є рішення учасників онлайн-конференції «Спільні заходи поліції Луганщини та громадськості щодо убезпечення мешканців області від злочинних шахрайських дій».

Якщо в 2000-х основним проявом кіберзлочинності були віруси, передані через комп’ютери користувачів, а в 2010-х активно атакували сервери та програмне забезпечення, то 2020-ті роки будуть справжнім клондайком для хакерів. На тлі карантину кількість пропозицій від шахраїв, які пропонують «кредити» чи «винагороди», а потім – мають доступ до банківських карт громадян – збільшується. І це вже проблема не лише однієї людини.

На онлайн-конференції Юрій Слухаєнко, заступник начальника ГУНП в Луганській області, поінформував про стан роботи поліції з протидії шахрайству у 2020 році та звернувся до громадськості із закликом більш активно брати участь у проведенні роз’яснювальної роботи серед мешканців області, впроваджувати спільні ініціативи та залучати поліцію до відповідних заходів.

Ірина Ломкова, координаторка платформи «Діалог Безпеки» підтримала пропозиції представників поліції щодо розширення взаємодії з громадою задля формування безпекового простору на Луганщині.

Стурбовані ситуацією з кібершахрайством співробітники поліції та партнери регіональної платформи «Діалог безпеки» у Луганській області визначили завдання щодо розповсюдження інформації серед населення про засоби протидії шахрайству з фінансами громадян. У заході взяли участь 15 громадських організацій.

На фото: Ірина Ломкова, координаторка регіональної платфоми у Луганській області

Відеозапис трансляції конференції на Youtube Кризового медіа-центру «Сіверський Донець»:

http://www.youtube.com/channel/UCANPSxink1wZiotc-NEfe6w

Більше матеріалів на тему кібершахрайства: https://ecpl.com.ua/news/anatomiia-kiber-zlochynu/

Анатомія кіберзлочину: https://www.youtube.com/watch?v=Ob0iKetvmjI&feature=emb_logo

 

Партнери ініціативи «Діалог безпеки:

Freedom House Ukraine

Експертний центр з прав людини

Восток SOS

Український інститут з прав людини

 

#діалогбезпеки #регіональніплатформи #правалюдини

Віктор Чупров, Керівник програми "Права людини в місцях несвободи"