Пошук по сайту

В Україні з’явився посібник для громадських детективів

В Україні з’явився перший посібник для громадських детективів, в якому описані алгоритми проведення розслідування при порушенні прав людини з боку поліції, зібрані всі необхідні інструкції, документи та посилання на джерела, з якими працюють розслідувачі.

Видання поєднує інформацію, яка буде корисною кожній людини, тому що базується на практичних ситуаціях та експертизі даних: види порушень прав громадян, яких припускаються представники поліції, процедури збирання доказів під час громадського розслідування тощо. В одному з розділів викладено реальні історії людей, яким допомогли громадські детективи. У такий спосіб посібник розповідає громадянам про те, як реагувати на порушення прав, до кого звертатися і що треба робити.

Видання підготовлено за підтримки програми “Громадське здоров’я» Міжнародний фонд Відродження в рамках проекту «Розбудова спроможності громад впроваджувати ініціативи щодо захисту наркозалежних осіб та зниження загроз, пов’язаних із вживанням та розповсюдженням наркотиків»

Автори посібника – експерти ЕЦПЛ Сергій Іллюк, Олег Боднар

Завантажити посібник

Сергій Іллюк, Експерт

Олег Боднар, проектний менеджер, юрист, Проектний менеджер, юрист