Пошук по сайту

Як розвивати комунікації про «Діалог безпеки»?

Freedom House Ukraine, Експертний центр з прав людини, Восток «SOS» та Український інститут з прав людини об’єднали журналістів, фахівців із право-просвітницької та інформаційної роботи неурядових і державних організацій Херсонщини на тренінгу з розвитку комунікацій про «Діалог безпеки».

Ми говорили про виклики, з якими стикаються громади на шляху створення безпечного середовища, про здобутки та перспективи проєкту «Ефективна співпраця громадянського суспільства з безпековими службами в Україні» обмінювалися досвідом та розглядали можливості інформаційного партнерства.

Одне з потужних вражень від цієї зустрічі — сильні та вмотивовані люди, які вміють працювати зі складними соціальними проблемами. Одна з важливих тез, серед тих, що пролунали — там, де в громадах був вдалий досвід взаємодії між державними органами та організаціями громадянського суспільства, у критичних ситуаціях люди здатні згуртуватися та спільно вирішувати проблеми. Там, де такий досвід мізерний — є великі ризики щодо того, як мобілізуватися та діяти, у якому напрямку рухатися.

 

Наразі громади мають багато повноважень, і їм потрібно навчитися «працювати на упередження»: вміти оцінювати ризики в різних сферах, прогнозувати потенційний вплив на локальні спільноти, потрібні програми з превенції злочинності та заходи, спрямовані на посилення інформаційної стійкості людини та країни.

Дякуємо всім, хто взяв участь у презентації проєктних кейсів та працював у командах на тренінгу з розвитку комунікацій про «Діалог безпеки»!

Щиро дякуємо за високий рівень організації робочого простору представникам Регіональний центр із надання БВПД у Херсонській області!

Незабаром зустрінемося на онлайн «Школі діалогу безпеки». Слідкуйте за анонсами

Партнери ініціативи «Діалог безпеки»:

Freedom House Ukraine

Експертний центр з прав людини

Восток SOS

Український інститут з прав людини

#діалогбезпеки#регіональніплатформи #цивільнийконтроль #ЕЦПЛ