Пошук по сайту

Запобігання вживанню наркотиків серед дітей та підлітків. Принципи профілактики

Сучасна молодь стикається з багатьма ризиками, серед яких найбільш серйозними залишаються зловживання наркотиками, насильство і ВІЛ / СНІД. Реагувати на ці ризики до того, як вони стануть проблемою, може бути непросто. Тому вивчення соціально-демографічного профілю різних груп населення та виявлення найбільш ефективних методів втручання у життя молоді для запобігання ризикованій поведінці, робота зі стейкхолдерами у громаді допомагають розвивати безпечне середовище для спільного життя.

Місія Національного інституту з досліджень зловживання наркотиками (NIDA) полягає в просуванні інформації про причини та наслідки вживання наркотиків та залежності, а також — у застосуванні цих знань для поліпшення індивідуального та громадського здоров’я. Експерти NIDA виявляють фактори ризику та фактори захисту з урахуванням вікових, статевих, культурних відмінностей, типів зловживання наркотиків у тій чи іншій громаді, способів короткотривалого чи довготривалого втручання у поведінку соціальних груп.

Для ознайомлення з напрацюваннями NIDA у програмах громадського здоров’я ми підготували неофіційний переклад ключових принципів профілактики, які мають бути в основі заходів із запобігання вживанню наркотиків серед дітей та підлітків, і пропонуємо до вашої уваги.

Завантажити Принципи

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Першоджерело: Preventing Drug Use among Children and Adolescents (In Brief) Prevention Principles

https://www.drugabuse.gov/publications/preventing-drug-use-among-children-adolescents/prevention-principles

Джерело фото: www.medcv.gov.ua/a

 

Неофіційний переклад: Юлія Голоднікова

Переклад здійснено в рамках інформаційної кампанії проєкту «Налагодження сталої системи реагування на порушення прав вразливих груп з боку правоохоронців», який ГО «Експертний центр з прав людини» впроваджує за підтримки програми “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”

#громадське_здоров’я #вразливігрупи