Пошук по сайту

Онлайн курс Анастасії Апетик “Цифрові права та безпека для дітей”

“Цифрові права та безпека для дітей” — новий онлайн курс від нашої експертки з цифрових прав та безпеки Анастасія Апетик.

Про що йдеться?

Кожного дня ми проводимо багато часу в соціальних мережах та Інтернеті. А діти та підлітки майже там живуть. Чи знаємо ми, з якими загрозами вони стикаються у віртуальному просторі? Чи вміємо їх захищати?

А вони себе?

Анастасія Апетик:

«За останні 2 роки я отримала чимало запитів на проведення відкритих уроків та консультацій від батьків, вчителів, директорів шкіл та тінейджерів про цифрові права та безпеку. Я провела кілька занять для дітей, і мене шокували їхні розповіді про «онлайн пригоди», адже вчителям і батькам діти не завжди розповідають про онлайн пастки, в які вони потрапляють.
Чи розповідають вам діти про ботів у соцмережах? Про погрози? Про заборонений контент, на який вони потрапляють? Про фотографії, які чомусь опублікували у відкритому доступі?
Чи знайома Вам ситуація, коли самі ж діти створюють профіль вчителя у мережі і публікують з нього пости? І що з цим робити?
Провести 100-500 уроків чи майстер класів не раціонально, тому розробили інтерактивний курс, який зможе побачити кожен підліток чи вчитель. Курс зроблено з любов’ю, він з тестами, жартами, іграми, мемами та корисними лайфхаками, і протестований на групі тінейджерів і вчителів».

 

https://www.facebook.com/anastasiya.apetyk/videos/2803575659920382/UzpfSTEwNzAxOTU5NDM0ODg3MDoxNjY0ODI2NTg0MDI1NjM/?modal=admin_todo_tour

 

Новий навчальний курс допоможе батькам і дітям дізнатися про те, як працюють алгоритми та політики Instagram,Youtube, TikTok, як використати критичне мислення і опанувати сучасні технологічні інновації.

Реєстрація на курс: https://forms.gle/ZCbA4MXJMqPoQ5Ax8

 

Розробники курсу:

Анастасія Апетик
Вікторія Омельяненко

Дана Білоусова

Ярослав Турбіл 

Фінансова підтримка проєкту: Eastern Partnership Civil Society Facility

 

#цифровабезпека_діти  #цифровіправа

Анастасія Апетик, Юристка, експертка з інформаційних прав та цифрової безпеки