Пошук по сайту

Звіт ЕЦПЛ за 2019 рік

Усі успішні історії завжди пов’язані з людьми. Підсумовуючи результати роботи організації у 2019 році, ми пишаємося тим, чого вдалося досягти разом із партнерами та однодумцями:

Відкриття першого тренінгового центру для навчання поліцейських офіцерів із захисту прав людини.

Позитивні результати моніторингу роботи системи custody records в чотирьох слідчих ізоляторах.

Запровадження програми з посилення інституційної спроможності регіональних координаторів НПМ захищати права людини.

Створення платформ для ефективної взаємодії представників Служби безпеки України, Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України та Державної прикордонної служби України з організаціями громадянського суспільства на національному та регіональному рівнях з метою захисту прав і свобод людини.

Підписання меморандумів про співпрацю з державними інституціями у сфері захисту прав і свобод людини зі Службою безпеки України та Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини.

Практичні візити експертів ЕЦПЛ до місць несвободи в рамках діяльності Національного превентивного механізму, навчання моніторів НПМ та розроблення для них методичних посібників з перевірки різних типів місць несвободи. 

Проведення спільного з офісом Уповноваженого з прав людини дослідження – «Практика фіксації катувань у місцях несвободи», результати якого виявили проблеми, що стоять на заваді здійсненню належного розслідування можливих випадків катувань.

Поширення експертного досвіду організації в регіонах України та поза її межами.

Ребрендинг, збільшення кількості членів та стажерів організації: Експертний центр з прав людини впевнено заявив про себе як аналітичний центр.

Вихід на нові аудиторії (молодь) та просвітницька робота з ними.

 

Подробиці – у річному звіті ЕЦПЛ, який підготовлено завдяки гранту з інституційного розвитку організації в рамках Think Tank Development Initiative, TTDI, що впроваджується МФ “Відродження” спільно з Embassy of Sweden in Kyiv

 

ЗВІТ ЕЦПЛ за 2019 рік