Пошук по сайту

«Діалог безпеки»: тренінг для журналістів і комунікаційників неурядових і державних організацій

Експерти ініціативи «Діалог безпеки» запрошують журналістів та комунікаційників неурядових і державних організацій на тренінги в містах Хмельницький та Рівне.

В інформаційному просторі співіснують різні формати висвітлення правових питань: новини, огляди, розслідування, аналітичні статті та експертні кейси, що розкривають специфічні теми в галузі прав людини. Такі тексти базуються на даних досліджень, аналізі законодавчих рішень або полісі-документів, і часто виникає потреба знайти фокусного експерта, який у відповідь на гостре питання дасть цікавий коментар. Не менш важливою проблемою залишається також пошук першоджерела інформації, завдяки якому можна розкрити складні теми.

Демократичний цивільний контроль — одна з таких тем, і ми хочемо запросити журналістів та комунікаційників неурядових та державних організацій до розмови про те, як висвітлювати проблеми, що стосуються питань демократичного контролю.

У програмі: презентація кейсів проєкту «Ефективна співпраця громадянського суспільства з безпековими службами в Україні», інструментів для підготовки інформаційних матеріалів на теми демократичного контролю, ситуативні вправи для розгляду проблем безпеки в українському та європейському контексті.

4 серпня захід відбудеться в Хмельницькому місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: вул. Соборна, буд. 75, 2 поверх.

5 серпня — захід відбудеться у місті Рівне (конференц-зала готелю «Мир», вул. Міцкевича, 32).

Тривалість тренінгу: 10.00-15.00.

Організатори забезпечують учасників смачною кавою та обідом.

Зареєструватися можна за цим посиланням: https://cutt.ly/vQjDeV6

Відібрані учасники отримають повідомлення щодо логістичних питань і додаткові матеріали за тематиками заходу.

 

Більше інформації про проєкт «Ефективна співпраця громадянського суспільства з безпековими службами в Україні»

Проміжні підсумки ініціативи:

«ДІАЛОГ БЕЗПЕКИ»: пропозиції парламентському комітету:

Діалог безпеки: підводимо підсумки півріччя

“ДІАЛОГ БЕЗПЕКИ”: пропозиції парламентському комітету

 

Партнери «Діалогу безпеки»: Freedom House, Експертний центр із прав людини, Восток SOS, Український інститут із прав людини

#діалогбезпеки #громадськийконтроль