Пошук по сайту

ЕЦПЛ, УФПД та Нацполіція підписали меморандум про співпрацю

Національна поліція України, Експертний центр з прав людини та Українська фундація правової допомоги підписали Меморандум про співпрацю в забезпеченні дотримання прав і свобод людини під час затримання та перебування в місцях несвободи. Метою меморандуму є об’єднання зусиль у впровадженні міжнародної практики забезпечення дотримання прав людини в місцях несвободи, а також створення належних умов тримання під вартою.

Сторони меморандуму домовилися про співпрацю у напрямках проведення консультацій для вироблення узгодженої позиції, підвищення кваліфікації та фахового рівня спеціалістів, які працюють у сфері забезпечення прав людини в поліції, вивчення кращого міжнародного досвіду у цій сфері, розробки спільних проектів, рекомендацій, планів дій щодо популяризації міжнародного досвіду, проведення превентивно-інформаційної діяльності, надання технічної та методологічної підтримки діяльності Управління забезпечення прав людини Національної поліції України та сприяння впровадження підсистеми «Custody records».

Сторони сподіваються на плідну співпрацю, адже виконання меморандуму буде вагомим внеском в сферу захисту прав людини в Україні.

Схожі публікації