Пошук по сайту

Підсумки роботи тренінгу для регіональних команд щодо протидії порушенням прав вразливих груп населення

Під час третього завершального дня тренінгу «Підвищення організаційної та правової спроможності регіональних команд щодо протидії порушенням прав цільових груп з боку правоохоронних органів» учасники систематизували методику роботи регіональних команд, розібрали та проаналізували практичні задачі, підвели підсумки роботи тренінгу.

«Для результативної роботи регіональні команди мають постійно підвищувати свій професійний рівень, поліпшувати рівень правової спроможності цільових груп, співпрацювати із закладами охорони здоров’я, а також із засобами масової інформації», – зазначив експерт ГО «Експертний центр з прав людини» Євген Прусов. Він наголосив, що дуже важливо, аби адвокати розуміли свого підзахисного та переймалися його проблемами; активісти – не мовчали і не здавалися навіть у найскладніших ситуаціях, а постійно діяли і допомагали цільовим групам. ЗМІ ж мають об’єктивно висвітлювати проблеми, пов’язані з порушеннями прав цільових груп з боку правоохоронців, оперативно реагувати на виявлені порушення їх прав та свобод.

Наостанок учасники визначили форми подальшої взаємодії між членами регіональних команд, визначилися з керівником команди та подальшу співпрацю з Експертним центром з прав людини.

Захід пройшов за підтримки Програмної ініціативи «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження».

Пост-реліз підготувала учасниця тренінгу Тетяна Рикичина

Схожі публікації