Пошук по сайту

Подолати обставини та рухатися до правового суспільства: відео-історії людей із залежностями

2021 рік був cповнений різними подіями і для правозахисників став роком відкриття нових можливостей впливу на проблеми та водночас боротьби за те, щоби ці можливості не перетворилися на ілюзії. Хоча попереду роботи ще багато, ми точно знаємо, що головний драйвер змін — це люди, їхнє прагнення змінити своє життя, подолати обставини та рухатися до правового суспільства.

На цьому шляху ми зустрічаємо різне. Часто не уявляючи того, який драматичний досвід можуть мати люди з активною життєвою позицією, що підштовхнуло їх до змін. Вони можуть бути непомітні в натовпі, але роблять важливу роботу: допомагають тим, хто не вміє захищати свої права, не має достатньо сил, щоби подолати залежність та осуд суспільства.

Ми зустрілися з такими людьми й поговорили про історії наркозалежних, а коли почули про їхній власний досвід хвороби та відчаю, зрозуміли, що про це має дізнатися якомога більше людей. Пропонуємо подивитися відео, яке ми зняли разом із NadraVision studio

 

Дякуємо експертам Юрію Бєлоусову, Олені Темченко, Артему Осіпяну, які долучилися до розмови про важливість міждисциплінарних підходів до системи громадського здоров’я!

Дякуємо всім співробітникам клубу “Еней” за сприяння в організації зйомок! 

Відео підготовлено в рамках інформаційної кампанії проєкту «Налагодження сталої системи реагування на порушення прав вразливих груп із боку правоохоронців» впроваджує Експертний центр із прав людини за підтримки програми «Громадське здоров’я» Міжнародний фонд «Відродження»

#вразливігрупи #custodyrecords #громадське_здоров’я #місцянесвободи #громадськідетективи

Продакшн: NadraVision studio

Схожі публікації