Пошук по сайту

«Фіксація та розслідування катувань у місцях несвободи». Презентація

В Україні немає чітких алгоритмів фіксації та реагування на катування навіть, на рівні законодавства. Через це не можна очікувати ефективного розслідування.

Такого висновку дійшли експерти дослідження «Фіксація та розслідування катувань у місцях несвободи» Юрій Бєлоусов, виконавчий директор «Експертного центру з прав людини», Олександр Гатіятуллін, виконавчий директор ГО «Україна без тортур», Володимир Шурдук, лікар-психіатр, експерт Українського інституту з прав людини, Костянтин Запорожцев, лікар, експерт Експертного центру з прав людини, Маргарита Тарасова, координаторка проектів Центру інформації про права людини. Вони проаналізували нормативну базу Національної поліції, Міністерства юстиції, Міністерства соціальної політики, Міністерства охорони здоров’я, а також стандарти судово-медичних експертиз.

На фото: Маргарита Тарасова, координаторка проектів Центру інформації про права людини, Юрій Бєлоусов, виконавчий директор «Експертного центру з прав людини», Олександр Гатіятуллін, виконавчий директор ГО «Україна без тортур»

Дослідження «Фіксація та розслідування катувань у місцях несвободи» – перший етап комплексної роботи з проблемами дотримання прав людини та превенції катувань під час розслідування. Наступний крок – проведення «польових» досліджень та підготовка рекомендацій для чотирьох міністерств.

Текст дослідження: Фіксація-та-розслідування-катувань

Дослідження «Фіксація та розслідування катувань у місцях несвободи» проведено за фінансової підтримки Міжнародного Фонду Відродження.

 

Схожі публікації