Пошук по сайту

Специфіка підготовки та висвітлення матеріалів про вразливі групи населення

13092029_241981372857232_3908677133927488579_n
Під час другого дня тренінгу “Підвищення організаційної та правової спроможності регіональних команд щодо протидії порушенням прав цільових груп з боку правоохоронних органів” журналістки Центру інформації про права людини Надія Колесникова та Маргарита Тарасова розповіли про специфіку підготовки та висвітлення матеріалів про вразливі групи населення.
Надія Колесникова зазначила, що у матеріалах на тему захисту прав вразливих груп населення журналісти мають інформувати про проблему в цілому та на регіональному рівні, порушення прав з боку правоохоронців, заходи з протидії таким порушенням, громадські організації та інших людей, які надають допомогу постраждалим, виконання або невиконання державними органами зобов’язань у цій сфері.
Маргарита Тарасова розповіла про підготовку журналістського розслідування. Вона зазначила, що журналіст має зрозуміти, що сталося, знайти докази, розповісти та пояснити опрацьовану інформацію доступною мовою. Ключові компоненти розслідування: факти, їхній аналіз, герої матеріалу, емоції, які він викликає.
Результатом інформування про вразливі верстви населення має бути зростання поінформованості населення та його толерантного ставлення до постраждалих, дієве запобігання порушень прав з боку правоохоронців, а також своєчасне надання допомоги таким групам.
Захід пройшов за підтримки Програмної ініціативи «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження».

Пост-реліз підготувала учасниця тренінгу Тетяна Рикичина

#громадське_здоров’я

#вразливігрупи #безпекагромад

Схожі публікації