Пошук по сайту

У Вінниці поліцейські та студенти обговорили проблеми безпеки

31 жовтня відбулась зустріч представників Ексертного центру з прав людини і патрульної поліції Вінниці зі студентами Донецького національного університету, Вінницького торгівельно-економічного інституту КНТЕУ, Вінницького державного педагогічного університету, школярами-волонтерами проекту «ПОЛіС». Зустріч пройшла в приміщенні Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки імені К.А. Тімірязєва.

Метою заходу було ознайомити студентів з моделлю поліцейської діяльності «Сommunity policing», а також почути думку молоді стосовно питань безпеки та рівня довіри до органів правопорядку.

 s1030008

Інспектор відділу моніторингу та аналітичного забезпечення Управління патрульної поліції Вінниці Олена Вотякова розповіла про бачення та напрямки діяльності патрульної поліції щодо налагодження взаємодії та комунікації з населенням. Зокрема, вона підкреслила необхідність проведення заходів запобігання правопорушень (превентивної діяльності) задля власної безпеки, сім’ї, друзів та громади вцілому.

s1030002

Представник ЕЦПЛ у Вінницькій області Станіслав Нижник-Оскольський розповів про мету та завдання проекту «Впровадження поліцейської діяльності, орієнтованої на громаду у Вінницькій області», поділився досвідом співпраці з органами правопорядку та громадського контролю з питань дотримання прав людини в діяльності поліції. Активну дискусію викликала розповідь про акцію «Стоп хам» та чому вона не прижилась у Вінниці.

Молодь жваво обговорювала проблеми безпеки міста та можливості їх вирішення, а також висловила готовність брати участь у спільних діях щодо попередження правопорушень. Зокрема, було домовлено про проведення флешмобу для тих, хто порушує правила паркування автомобілів, започаткування чат-групи в соціальних мережах та пошук нових спільних ініціатив у сфері громадського порядку.

Замість запланованої години, зустріч тривала більше трьох. Це, передусім, підкреслює зацікавленість молоді в роботі поліції та забезпеченні безпеки у Вінниці.

Нагадаємо, в січні 2016 року на Вінниччині ЕЦПЛ у взаємодії з місцевою владою, Асоціацією ОСББ Вінниччини та громадськими організаціями, за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», розпочали реалізацію Програми «Впровадження поліцейської діяльності, орієнтованої на громаду у Вінницькій області» (Community policing). В рамках проекту, серед іншого, важливим завданням є розробка та запровадження ефективних механізмів комунікації та взаємодії між населенням, поліцією та місцевою владою.

Схожі публікації