Пошук по сайту

Як у м. Бар вирішують проблеми безпеки громади

У квітні соціологи ЕЦПЛ в рамках проекту “Впровадження поліцейської діяльності, орієнтованої на громаду у Вінницькій області” (Community Рolicing) провели дослідження з метою вивчення думки населення щодо пріоритетів охорони громадського порядку за місцем проживання. Тобто, шляхом опитування вінничан та жителів області було визначено, що найбільше турбує населення, які проблеми безпеки є на конкретній території.

14518238_1298210410231283_1103509988_n

Результати дослідження показали, що 28% мешканців міста Бар (Вінницької області) вважають безпритульних тварин джерелом найбільшої небезпеки у своїй околиці.

Як вирішити проблему?

Звісно, питання делікатне і потребує комплексного та гуманного рішення. Отже, міська влада м. Бар, отримавши результати дослідження, взялась за створення притулку для тварин. На базі будівлі закинутої ферми, яка знаходиться за містом, невдовзі планують створити відповідний заклад. За словами Артура Цицюрського, голови міської ради м. Бар, йдеться про цілий комплекс з хірургічним кабінетом. «Уже ведуться домовленості з ветеринаром, аби привести собаку у належний стан, провести щеплення проти сказу, стерилізувати. Ми хочемо рятувати собачок, коли у них перебиті задні лапки, дочіпаючи їм колесики», — прокоментував пан Цицюрський плани місцевої влади.

plan-shema

план-схема притулку для тварин

 

Притулок виконуватиме роль установи, яка відловлюватиме та доглядатиме псів, у яких немає господарів. Здорового і чистого собаку, опісля зможе взяти кожен охочий. Відзначимо також, що подібний заклад буде єдиним на декілька районів Вінницької області.

prytulok

роботи по облаштуванню притулку для тварин

 

Віктор Подуфалов, куратор-секретар міської ради м. Бар сказав, що орієнтовно облаштування будівлі планують завершити у листопаді. «Колись у цьому приміщення був склад ферми, але худобу тут ніколи не розміщували. Зараз завдяки спільним зусиллям усе чисто, однак ще потрібно доробити вольєри. Будівництво затягнулось через фінансові труднощі. Оскільки гроші нарешті надійшли, то  зараз ми займаємось притулком інтенсивніше. Найбільша проблема на сьогодні — це операційна», — поділився своїми враженнями від роботи над притулком для бездомних тварин секретар міської ради.

«Експертний центр з прав людини», який займається Програмою «Впровадження на Вінниччині діяльності поліції, орієнтованої на громаду» буде тримати руку на пульсі цього питання й надалі висвітлюватиме облаштування притулку. Програма реалізується за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Схожі публікації