Пошук по сайту

Права людини в місцях несвободи

У місцях несвободи людина найбільш вразлива. Вона може бути піддана катуванню та іншим жорстоким, нелюдським або принижуючим гідність видам поводження з боку представників спеціалізованих установ правоохоронної, пенітенціарної та психіатричної систем, системи соціального захисту, а також при взаємодії з групами одночасного перебування. Незалежно від тяжкості злочину, стану психічного і фізичного здоров’я, ступеня порушення громадського порядку і звичаєвого права місцевої громади, права людини повинні бути пріоритетом за будь-яких обставин. Поміщення людини в місця несвободи має стати винятковим заходом.

В рамках даного напрямку розглядаються оцінка безпеки умов тримання осіб в місцях несвободи, обґрунтування необхідності існування місць несвободи та інші аспекти, спрямовані на розробку і впровадження інноваційних механізмів забезпечення основоположних прав і свобод людини.

Мета програми: Допомогти державі створити безпечні умови тримання осіб у місцях несвободи шляхом розробки та впровадження інноваційних механізмів забезпечення прав та основоположних свобод.

Думки експертів
Новини