Пошук по сайту

Права людини у громаді

Мета: посилення спроможності громад у забезпеченні публічної безпеки та протидії злочинності

Бачення: Україні потрібні нові підходи до забезпечення безпеки населення та збільшення критичної маси професійних лідерів, які здатні стратегічно мислити та формувати політику у сфері безпеки й громадського ладу на локальному, регіональному та національному рівні.

Наша діяльність включає:

Аудит стану безпеки, що передбачає дослідження думки населення на рівні громади; стану безпеки на конкретній території; демографічних, соціальних, культурних та інших змін у громаді, що сприяють розвитку загроз; аналіз діяльності суб’єктів, відповідальних за безпеку населення, а також – нормативно-правових актів у сфері безпеки і правопорядку.

Розроблення місцевих політик безпеки, а саме:

місцевих цільових програм безпеки і правопорядку; стратегій превентивної діяльності на національному, регіональному та місцевому рівнях; ініціатив, які будуть орієнтовані на потреби різних цільових аудиторій (жінки, чоловіки, діти, вразливі групи).

Проектування моделей безпечної громади, що передбачає:

посилення спроможності лідерів громад впроваджувати ефективні політики у сфері безпеки (сценарії безпечної громади, управління ризиками, активізація громади, налагодження взаємодії населення з органами та підрозділами Національної поліції України – Community policing).

Community policing
Думки експертів
Новини
Громадські детективи
Новини